Kontakt

Vi ser fram emot att komma i kontakt med dig! Enklast når du oss via telefon eller email.

info@friday.se
010-288 05 80

KANDIDAT

FÖRETAG

Öppen ansökan
line

Det är vi som är Friday

Jonas Nilsson på Friday

Jonas Nilsson

Sales & Founding Partner

jonas@friday.se
Rebecka Forsman på Friday

Rebecka Forsman

Consultant Manager

rebecka.forsman@friday.se
Benjamin Bjurstam-Ericson på Friday

Benjamin Bjurstam-Ericson

Sales & Founding Partner

benjamin@friday.se
Mattias Isik på Friday

Mattias Isik

Consultant Manager & Founding Partner

mattias@friday.se
Gabriella Bergström på Friday

Gabriella Bergström

Consultant Manager

gabriella.bergstrom@friday.se
Ari Gamal på Friday

Ari Gamal

CEO / Consultant Manager & Founding Partner

ari@friday.se
Henrik Åhnebrink på Friday

Henrik Åhnebrink

Sales & Partner

henrik@friday.se
Beatrice Asplund på Friday

Beatrice Asplund

Recruitment Assistant

beatrice.asplund@friday.se
Dino Segetalo på Friday

Dino Segetalo

Senior Consultant Manager

dino.segetalo@friday.se