info@friday.se
031-711 00 50

Vi ser fram emot att komma i kontakt med dig! Enklast når du oss via telefon eller email.

KANDIDAT

FÖRETAG

Öppen ansökan
line

Det är vi som är Friday

Jonas Nilsson på Friday

Jonas Nilsson

Sales & Founding Partner

jonas@friday.se
Benjamin Bjurstam-Ericson på Friday

Benjamin Bjurstam-Ericson

Sales & Founding Partner

benjamin@friday.se
Linda Karnerfors på Friday

Linda Karnerfors

Consultant Manager

linda.karnerfors@friday.se
Mattias Isik på Friday

Mattias Isik

Consultant Manager & Founding Partner

mattias@friday.se
Ari Gamal på Friday

Ari Gamal

CEO / Consultant Manager & Founding Partner

ari@friday.se
Rebecka Forsman på Friday

Rebecka Forsman

Consultant Manager

rebecka.forsman@friday.se
Beatrice Asplund på Friday

Beatrice Asplund

Recruitment Assistant

beatrice.asplund@friday.se